Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Engelsk kyst 1890

Olje på lerret
26x37
Signert og datert nede t.h.: W Barth 90

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 4 400