Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Engelsk kyst 1890
Olje på lerret
26x37
Signert og datert nede t.h.: W Barth 90
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 4 400