Berg, Svein Boge(1944-)
Hest 1983
Sten, maling og treverk
H: 61 cm
Signert og datert på plinten: Boge Berg 83
Proveniens:
Kjøpt direkte fra kunstneren
Vurdering
Tilslag NOK 15 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
f459d | 23.04.2023 13:20:02 | NOK 15 000 |