Nettauksjon 21. april – 2. mai 2023
Berg, Svein Boge(1944-)
Hest 1983

Sten, maling og treverk
H: 61 cm
Signert og datert på plinten: Boge Berg 83

Proveniens:

Kjøpt direkte fra kunstneren

Vurdering

Tilslag NOK 15 000
BudgiverTidspunktBeløp
f459d23.04.2023 13:20:02NOK 15 000