Riis, Bendik(1911-1988)
Rød himmel
Olje på plate
73x92
Signert nede t.h.: Bendik Riis
Kunstneren har satt et tommelfingermerke i rødt etter signatur
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 300–9 100EUR 6 800–8 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000