Krohg, Christian(1852-1925)
Øyevitne
Olje på lerret
96x118
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 200–27 400EUR 17 000–25 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på lerret
96x118
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering