Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Svibler 1949
Olje på plate
46x29
Signert og datert oppe t.v.. Michelet -49
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 5 000
Olje på plate
46x29
Vurdering
NOK 5 000