Holter, Wilhelm(1842-1916)
Dameportrett 1879
Olje på lerret
60x47
Signert og datert oppe t.v.: W Holter. 79.
Vurdering
Tilslag NOK 2 500
Olje på lerret
60x47
Vurdering