Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Holter, Wilhelm(1842-1916)
Dameportrett 1879

Olje på lerret
60x47
Signert og datert oppe t.v.: W Holter. 79.

Vurdering

Tilslag NOK 2 500