Riis, Bendik(1911-1988)
Utsikt fra Malmøya
Olje på lerret
57x39,5
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
57x39,5
Vurdering