Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Vinter 1906

Olje på lerret
46x45
Signert nede t.v.: F T.

Signert og datert på baksiden, på lerretet: "Frits Thaulow .. Hiver 1906"

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 300–9 100EUR 6 800–8 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00