Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Gul komposisjon 1974

Olje på lerret
120x90
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1974

Vurdering
NOK 250 000–350 000USD 22 800–31 900EUR 21 200–29 700

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00