Krohg, Christian(1852-1925)
En kondolansevisitt
Olje på lerret
55x81
Signert nede t.v.: C -Krohg
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 600–6 400EUR 4 200–5 900
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
55x81
Signert nede t.v.: C -Krohg
Vurdering