Sitter, Inger(1929-2015)
Stående blått 1974
Fargelitografi
Motivet: 71,5x51
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 7(?)
Nummerert nede t.v.: 296/300
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 67
Vurdering
Tilslag NOK 5 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
a0123 | 14.06.2023 04:50:06 | NOK 3 000 |
12a85 | 14.06.2023 16:04:30 | NOK 3 200 |
ed2dc | 14.06.2023 16:36:57 | NOK 3 400 |
12a85 | 14.06.2023 16:04:30 | NOK 3 600 |
ed2dc | 14.06.2023 16:37:09 | NOK 3 800 |
e66d0 | 14.06.2023 16:37:43 | NOK 4 000 |
a0123 | 14.06.2023 16:53:24 | NOK 4 200 |
e66d0 | 14.06.2023 16:54:43 | NOK 4 400 |
a0123 | 14.06.2023 16:55:03 | NOK 4 600 |
e66d0 | 14.06.2023 16:55:49 | NOK 4 800 |
a0123 | 14.06.2023 16:56:18 | NOK 5 000 |
e66d0 | 14.06.2023 16:55:49 | NOK 5 000 |
ed2dc | 14.06.2023 16:58:28 | NOK 5 500 |