Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Sitter, Inger(1929-2015)
Stående blått 1974

Fargelitografi
Motivet: 71,5x51
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 7(?)

Nummerert nede t.v.: 296/300

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 67

Vurdering

Tilslag NOK 5 500
BudgiverTidspunktBeløp