Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Atelierinteriør med modell 1953
Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.v.: Astri Welhaven -53
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 30 000
Tilslag NOK 25 000