Aunvik, Jan(1948-2001)
Bilde 1981
Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
100x70
Vurdering