Lie-Jørgensen, Thorbjørn(1900-1961)
Fjellknauser 1943
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.h.: Thorbjørn Lie-Jørgensen 43
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Tilslag NOK 1 200
Olje på plate
37x46
Vurdering
NOK 1 500–2 000