Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rosseland, Jarle(1952-)
Sommergrått i Sigdal

Akvarell, lysmål
29x38
Signert nede t.h.. Jarle Rossland

Vurdering
NOK 1 500–2 000