Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kiss, Laszlo Pál(1923-2007)
Den gale fra Chaillot 1973

Radering, lysmål
46x33
Signert og datert nede t.h.: L. P. Kiss 1973

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 2 000