Johannessen, Jens(1934-)
Hestehode og oljen 1975
Litografi, lysmål
65x49
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 75.
Nummerert nede t.v.: 50/175.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
65x49
Nummerert nede t.v.: 50/175.
Vurdering
NOK 3 000