Bleken, Håkon(1929-)
Fra mappen Hedda Gabler 1987
Litografi, lysmål
72x52
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87
Nummerert nede t.v.: 107/160.
Vurdering
Tilslag NOK 4 800
Litografi, lysmål
72x52
Nummerert nede t.v.: 107/160.
Vurdering