Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Bryggen på Saltbutangen Skåtøy
Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 2 000