Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Lille Grændsen
Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Chr Stixrud
Påtegnet med tittel, datert 1962 og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Olje på plate
27x35
Vurdering
NOK 3 000–5 000