Wathne, Frank(1902-1991)
Oppstilling med flaske, vase og frukt på bord 1926
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Frank Wathne -26
Vurdering
NOK 6 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
60x80
Vurdering
NOK 6 000