Syd-europeisk landskap
Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering