Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere II
Litografi, lysmål
48x68
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Nummerert nede t.v.: 17/100. Fra 1978.
Vurdering
Tilslag NOK 18 000
Litografi, lysmål
48x68
Vurdering