Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Slagscene

Olje på plate, collage
41x110
Signert nede t.v.: Fritz og Alexandra.

Parodi på fransk slagscenemaleri.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000