Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Slagscene

Olje på plate, collage
41x110
Signert nede t.v.: Fritz og Alexandra.

Parodi på fransk slagscenemaleri.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000