Tunold, Bernt(1877-1946)
Pike ved elvebredd
Olje på lerret, oppklebet på plate
46x41
Signert nede t.h.: Bernt Tunold
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
46x41
Vurdering