Krohg, Per(1889-1965)
Kystlandskap med mann og båter
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Antagelig fra Hvaler.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Antagelig fra Hvaler.
Vurdering
NOK 25 000–30 000