Kihle, Harald(1905-1997)
Nysnø over Ormeggene, Vinje
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: H Kihle
Påtegnet med tittel, datert 1956-57 og signert på baksiden av platen. Ormeggene ligger på Hardangervidda.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00