Christensen, Finn(1920-2009)
Konstantinbuen i Roma
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Finn Christensen.
Permanenten, kat.nr. 268.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
46x56
Permanenten, kat.nr. 268.
Vurdering