Johannessen, Jens(1934-)
Kvinneakt 1968
Akvarell på papir, lysmål
74x55
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 1968.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Akvarell på papir, lysmål
74x55
Vurdering