Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Kornåker Sørkedalen

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: R. Fritzvold

Påtegnet med tittel og signert på baksiden på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00