Barlag, Philip(1840-1913)
Vinteraften
Olje på lerret
24x36
Signert nede t.v.: Barlag
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
24x36
Signert nede t.v.: Barlag
Vurdering