Mosebekk, Olav(1910-2001)
Figurkomposisjoner
Akvarell, lysmål
28x19
Signert nede t.v.: O. Mosebekk
To stk. selges samlet.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 4 000
Akvarell, lysmål
28x19
To stk. selges samlet.
Vurdering
NOK 4 000