Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Flukten til Egypt

Olje på lerret
48x57
Signert nede t.v.: Wilh. Wangensten.
Påtegnet med tittel på baksiden på blindrammen.

Kunstnerforbundet, Oslo 1965, kat.nr. 37.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00