Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Glåma ved Røros Gård

Olje på lerret
59x100
Signert nede t.h.. R. Juell-Gleditsch

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Statens Kunstutstilling 1972, kat.nr. 89 og Trondhjems Kunstforening 1972, kat.nr. 89 med tittel: Mot uvær.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 4 000