Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Dolven, Anne Katrine(1953-)
White Shadow 1994

Serigrafi, lysmål
69x48
Signert og datert nede t.h.: AK Dolven-94
Nummerert nede t.v.: 239/250.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 000