Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fergested ved Mjøsa 1877

Olje på lerret
30x46
Signert og datert nede t.h.: G. Munthe -77.

Hjulbåten er antagelig "Ferdesmanden" bygget i 1856.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 66 000