Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Havnesund
Olje på lerret
50x72
Signert nede t.h.: Diriks.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Olje på lerret
50x72
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
NOK 25 000