Baade, Knud(1808-1879)
Fjordlandskap i måneskinn 1852
Olje på lerret
86x120
Signert og datert nede t.v.: Baade 1852
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
86x120
Vurdering
NOK 40 000