Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Kystlandskap
Olje på lerret
41x70
Signert nede t.v.: F. Kolstø.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
41x70
Signert nede t.v.: F. Kolstø.
Vurdering