Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Pike ved oppdekket havebord 1905
Olje på lerret
122x121
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
122x121
Vurdering
NOK 150 000–200 000