Undersaker, Gustav(1887-1972)
Småbruk 1926
Olje på lerret
82x92
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker -26-
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
82x92
Vurdering