Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap 1958
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: EE -58
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
50x61
Vurdering