Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Interiør med kvinne og sjømann 1949

Blyant og akvarell på papir, lysmål
25x20
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1949

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000