Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med fat og krukke 1926
Olje på lerret
33x46
Signert og datert nede t.h.: Grande -26
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på lerret
33x46
Vurdering