Fjell, Kai(1907-1989)
Høst
Litografi med håndkolorering, lysmål
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet nede på arket: Høst delvis håndkolorert prøvetrykk.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 20 000