Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjeldsøy
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 16
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på lerret
65x81
Vurdering
NOK 50 000