Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Første morgen på fabrikken

Olje på lerret
147x130
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1963 kat.nr. 30.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00