Ekeland, Arne(1908-1994)
Første morgen på fabrikken
Olje på lerret
147x130
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Kunstnernes Hus, Oslo 1963 kat.nr. 30.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00