Markblomst 1980
Serigrafi med håndkolorering
45x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80.
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Serigrafi med håndkolorering
45x61
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering