Schjøth, Claus Th.(1852-)
Fra Kavringstranden
Olje på lerret
36x65
Signert nede t.v.: Schjøth
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 800
Olje på lerret
36x65
Signert nede t.v.: Schjøth
Vurdering