Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Skute ved stenet strand
Olje på lerret
50x100
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
50x100
Vurdering